Biyografi

1966 Ankara doğumluyum. 1984 yılında Ankara Atatürk Lisesi, 1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Daha sonrasında 1995 yılında yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında eğitimimi tamamlayıp uzman hekim ünvanını almaya hak kazandım. Uzmanlık eğitiminden sonra sırasıyla İzmir Urla Devlet Hastanesi, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Balçova Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalıştım.

Hastanelerde çalışma sürelerim boyunca hekimlik alanında eğitimler almaya devam ettim. 2002 – 2005 yılları arasında Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü çatısı altında grup psikodrama eğitimini tamamlayarak yardım terapist oldum.

2011 yılında Ege Üniversitesi ARGEFAR Merkezi’nde fototerapi eğitimine katılarak kinezyotaping ve kuru iğne tedavisi uygulayıcısı oldum.

2011-2013 yılları arasında AK ( Uygulamalı Kineziyolog ) eğitimi;

2012-2014 yılları arasında nöralterapi eğitimini tamamladım.

2012 – 2015 yılları arasında Türkiye ve Almanya’da eğitimleri tamamlayarak FIMM, Uluslararası Manuel Terapi Birliği’nden diplomamı aldım.

2016 yılında GAPS eğitimi alarak bu alanda danışmanlık ünvanına sahip oldum.

2016-2017 yıllarında ozonterapi, proloterapi ve mezoterapi konularında Sağlık Bakanlığı Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimlerine katılıp sertifika programının ardından Getat uygulama ünitesinde çalışmayı sürdürmekteyim.

2017-2018 yılları arasında Ankara Akupunktur Derneği’nde Prof. Dr. Alexander Ogulov önderliğinde visseral osteopati eğititimi tamamlayıp aynı dönemde Tamer Dövücü ie Erickron Hipnozu, Mehmet Kara ile temel hipnoz eğitimlerine katıldım.

Aromaterapi, PRP – CGF, kemik ilini stem cell konusunda eğitimler aldım.

Bilimsel, tamamlayıcı tıp Regülasyon Derneği bünyesinde selasyon, detoksifikasyon eğitimleri; Bireysel Tıp Derneği bünyesinde kronik toksite eğitimlerine katıldım.

2016 yılından itibaren kendi muayenehanemde yazılı eğitim bilgilerimlerim ve daha fazlasıyla hekimlik görevime devam ediyorum.